O firmie

 

 

 

Jesteśmy firmą świadczącą usługi szoferskie. Na rynku istniejemy od 2016 roku. Jesteśmy stosunkowo młodą firmą, lecz doświadczenie zbieraliśmy przez kilka wcześniejszych lat.  Nasze motto brzmi…..Drive for You….., dlatego priorytetem naszych usług jest komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów. Elegancja, prestiż, luksus to dodatkowe korzyści z korzystania usług szofera. Zapewniamy przewozy na lotniska, spotkania biznesowe, konferencje, przyjęcia oraz różnego rodzaju eventy, wycieczki, zakupy i inne, 24 h na dobę. Gwarancja transportu na wysokim poziomie, znajomość języków obcych, znajomość zasad savoir-vivre i zachowanie pełnej dyskrecji to kolejne atuty korzystania z naszych usług. Wiodącą marką firmy jest Mercedes-Benz i jej flagowy multivan Viano. Jest to samochód łączący stylowe wykończenia, wygodę, elegancję i przestrzeń, a w kręgach osób znających ten model panuje stwierdzenie, ze jest to limuzyna o większych rozmiarach. W ofercie posiadamy również Ford Transit mieszczący 8 osób, który idealnie nadaje się rożnego rodzaju wyjazdy integracyjne dla firm, konferencje, szkolenia, rożnego rodzaju wyjazdy na mecze, wycieczki itp.

 

 

 

Limuzyna z kierowcą to usługa ekskluzywna i luksusowa, która  dostępna jest dla każdego. Wynajem limuzyny z kierowcą to doskonałe rozwiązanie by podnieść prestiż spotkania biznesowego by przejazd na kolacje we dwoje, wyjście do teatru, wyjazdy na wieczory panieńskie, kawalerskie czy zaręczyny stały się niezapomnianym przeżyciem.. Zapewniamy, że oferowane przez nas usługi spełnią oczekiwania przewożonych gości. Profesjonalny kierowca, którego cechuje odpowiedzialność, punktualność, dyskrecja i wysoka kultura osobista zatroszczy się o wygodę pasażerów oraz bezpieczne, spokojne i szczęśliwe dotarcie do celu.

Wybierz sobie lot, zaplanuj spotkania biznesowe, ułóż plan dnia a firma Vip Szofer zawiezie Cię tam gdzie chcesz podczas gdy Ty skupisz się nad tym co dla Ciebie najważniejsze. W drodze np. na lotnisko oferujemy odbiór spod drzwi, a po przylocie będziemy czekać na Ciebie na lotnisku i zawieziemy pod wskazany adres: do Twojego domu,  hotelu, na spotkanie lub do ulubionej restauracji. Po prostu usiądź wygodnie, skorzystaj z minibarku oraz z multimediów i pozwól się dowieść bezpiecznie w miejsce przeznaczenia.

Serdecznie zapraszamy.

 

PARTNERZY